Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > FC Bílovec: Hodnocení sezóny a přípravy na novou výzvu

FC Bílovec: Hodnocení sezóny a přípravy na novou výzvuDatum konání:
30.6.2024

Fotbalový klub FC Bílovec ukončil letošní sezónu na 8. místě v divizi F. S bilancí 14 výher, 5 remíz a 11 proher získal celkem 47 bodů. Jak hodnotí sezónu trenér týmu a jaké jsou plány na příští rok? Přinášíme podrobný přehled uplynulé sezóny a informace o nadcházejících přípravných zápasech.

Slova trenéra:

"Letošní sezóna tak trochu kopírovala tu loňskou. Opět jsme byli po podzimu v tabulce vysoko s malou ztrátou na čelo a opět se nám příliš nepovedlo jaro, proto je z toho až 8. místo," zhodnotil trenér. "Umístění je zklamání, nicméně hodně lidí nevidí to pozadí, kdy prakticky celé jaro po mém návratu jsme pracovali na kondici, která byla velmi špatná. Pracovali jsme na znovu nabytí herní jistoty a herních věcech, na které budeme v následující sezóně navazovat. Samozřejmě, tento přístup nás stál body v některých zápasech, ale kdybychom to neudělali, měli bychom velké problémy. Že jdeme po správné cestě, nám ukázali výkony v posledních utkáních a čtyři výhry v řadě. Potěšující je, že o naše hráče je zájem z vyšších soutěží, protože toto je naším cílem, pomáhat hráčům posouvat se výš." Trenér dále dodal: "Mrzí mě, že jsme v uplynulé sezóně opět ztráceli hodně bodů doma, toto budeme chtít v následující sezóně změnit."

Plány na novou sezónu:

Co se týče následující sezóny, tým se hodně změní, jelikož ho opouští mnoho hráčů a další je nahradí. Na filozofii týmu to však nic nemění. "Chceme hrát dobrý fotbal, který nás bude držet v tabulce nahoře, bude všechny bavit a bude naše hráče posouvat výkonnostně i soutěžně," říká trenér Jan Woznica.

Poděkování fanouškům:

Závěrem bych chtěl za celý tým poděkovat všem příznivcům za přízeň, především pak Filipu Sedlákovi, který s námi jezdí opravdu všude. Věříme, že v následující sezóně budou mít fanoušci ještě více důvodů k radosti.

Přípravné zápasy na další sezónu:

  • 8. 7. 17:00 1. společný trénink
  • 10. 7. 18:00 FC Vsetín - FC Bílovec
  • 13. 7. 10:00 FC Bílovec - FK Nové Sady
  • 17. 7. 17:30 SFC Opava B - FC Bílovec
  • 20. 7. 10:30 FK Šternberk - FC Bílovec
  • 27. 7. Předkolo MOL Cupu

Těšíme se na vaši podporu v nadcházející sezóně a věříme, že společně dosáhneme skvělých výsledků!