McDonald's Cup: Naši chlapci přebíjejí konkurenci a míří do Bartošovic!
Víkendový program 27. 4. –⁠ 28. 4. 2024
28
29 30 1 2 3 4 5
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Jeden Turnaj, Tisíce Emocí: Závěrečná Zpráva Bílovec CUP 2023!

Jeden Turnaj, Tisíce Emocí: Závěrečná Zpráva Bílovec CUP 2023!

Datum konání:
12.12.2023

Fotbalový festival Bílovec CUP 2023 nám přinesl tři dny napětí, soutěže a nezapomenutelných chvilek na hřišti. Celý turnaj byl zahájen prvním závodním dnem, kde se hrály od rána zápasy plné emocí. Následně v odpoledních hodinách jsme přivítali významné hosty – starostu města Bílovce Martina Holuba, olympijského vítěze Libora Radimce, ředitelku ZŠ Komenského Hanu Bajnárkovou a ředitelku ze sdružené školy z Německa, Bad Neustadt. Slavnostní zahájení bylo nejen okamžikem na uvítání, ale také spojením fotbalového společenství s přátelským duchem.

FOTOGALERIE BÍLOVEC CUP 2023

Vrcholem prvního dne byla dovednostní soutěž v penaltovém rozstřelu, kde mladý hráč z týmu Lokomotiva Trnava ukázal svou mistrovskou střeleckou techniku a ovládl penaltovou soutěž. Celý den byl zakončen dalšími zápasy, které nabídly vzrušující souboje v hale ZŠ Komenského.

Druhý den byl vyhrazen dalším zápasům o umístění ve skupinách, kde se týmy snažily vybojovat co nejlepší pozice. Ve Skupině A se na prvních dvou místech umístily týmy FK Spišská Nová Ves a NZS Bad Schwanberg, postupující tak do semifinále, kde je čekali vítězové druhé skupiny - FK Frýdek-Místek a SFC Opava. Naši kluci ze ŠSK Bílovec bojovali statečně a obsadili čtvrté místo ve skupině, což je nasměrovalo k souboji o 7.-8. místo s rakouským týmem SV Justiz Graz.

V nedělním finálovém dni jsme byli svědky vášnivých soubojů o umístění, semifinálových duelů a nakonec vrcholu turnaje v boji o 3. místo a finálovém duelu. V dramatickém finálovém zápase byl tým NZS Bad Schwanberg schopen porazit SFC Opava 2:1, stávající se tak nejlepším týmem mezi 16 soutěžícími družstvy.

Na závěr bychom rádi poděkovali všem fanouškům a rodičům za jejich neustálou podporu. Dík patří také organizátorům, rozhodčím a všem, kteří se na Bílovec CUP podíleli. Vaše oddanost a vášeň pro fotbal vytvořily nezapomenutelný sportovní zážitek. Mnoho štěstí v budoucích sportovních výzvách a těšíme se na další společně strávené chvíle na hřišti!