Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
29 30
Víkendové výsledky
1 2 3 4
Víkendový program 4. 5. –⁠ 5. 5. 2024
5
Víkendový program 4. 5. –⁠ 5. 5. 2024
6 7
Víkendové výsledky
8 9
ZŠ Komenského Bílovec vítězem okresního finále v minikopané žáků
10 11
Volejbalový Bílovec CUP 2024
Víkendový program 11. 5. –⁠ 12. 5. 2024
12
Volejbalový Bílovec CUP 2024
Víkendový program 11. 5. –⁠ 12. 5. 2024
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Sportovní ředitel Petr Gelnar hodnotí letošní fotbalovou sezónu

Sportovní ředitel Petr Gelnar hodnotí letošní fotbalovou sezónuDatum konání:
2.7.2023

Úspěšná fotbalová sezóna ŠSK Bílovec pod vedením sportovního ředitele Petra Gelnara zahrnovala vítězství starších žáků v ligové soutěži U15 a postupné zlepšování výkonů mladších kategorií, přičemž klub plánuje do budoucna investovat do infrastruktury a rozvoje areálu pro naši mládež.


"Ohlédneme-li se za letošní fotbalovou sezonou, mohu s klidným svědomím konstatovat, že byla velmi úspěšná pro naši klubovou organizaci. Začnu hodnocením starších žáků, kde jsme dosáhli skvělých výsledků. Naše U15 dokázala vyhrát ligovou soutěž, což je obrovský úspěch a důkaz tvrdé práce celého týmu. Kategorie U14 zaznamenala trochu pomalejší start, ale postupem času se nám podařilo vylepšit výkony a skončili jsme na šestém místě. I to je pozitivní výsledek, který stojí za uznání."

"Pokud se zaměříme na mladší kategorie, musím přiznat, že zde jsme se setkali s určitými výzvami, především v oblasti nedostatku kvality. Nicméně věřím, že s postupem času a vhodným doplněním se nám podaří tuto situaci zlepšit a dosáhnout dobrých výsledků v soutěžích SpSM."

"V rámci trenérského týmu dojde k některým změnám. Odchází René Bača a Boris Spiller, chci vyjádřit naši vděčnost za jejich přínos klubu a popřát jim mnoho úspěchů v jejich dalších fotbalových angažmá. Budeme se snažit tyto trenéry nahradit a navázat na jejich práci."

"Rád bych také zmínil, že doufáme v dokončení výměny umělého trávníku a výstavbu venkovního skladu. Tyto investice jsou pro náš klub velmi důležité a pomohou nám zlepšit podmínky pro trénink a zápasy."

"Na závěr, nezapomínáme ani na oslavy bílovecké kopané, které se chystají. Věříme, že tyto oslavy budou úspěšné a všichni se budeme moci společně radovat z našich dosažených cílů."    Pozvánka na oslavy

"Chtěl bych tímto poděkovat všem členům klubu, trenérům, hráčům a rodičům za jejich obětavou práci a podporu. Bez vašeho úsilí bychom nedosáhli takových výsledků. Společně jsme tvořili skvělý tým a věřím, že budeme pokračovat v úspěšné cestě i do budoucna." - Petr Gelnar