Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
1 2 3 4
Z hřiště do šatny: Jak skloubit roli hráče a trenéra ve světě fotbalu?
5 6 7
8 9 10 11 12
Naši chlapci zanechávají stopy vítězství!
13 14
15
Týdenní program 15. 1. –⁠ 21. 1. 2024
16
Týdenní program 15. 1. –⁠ 21. 1. 2024
17
Týdenní program 15. 1. –⁠ 21. 1. 2024
18
Týdenní program 15. 1. –⁠ 21. 1. 2024
19
Týdenní program 15. 1. –⁠ 21. 1. 2024
20
Týdenní program 15. 1. –⁠ 21. 1. 2024
21
Týdenní program 15. 1. –⁠ 21. 1. 2024
22
Víkendové výsledky
Týdenní program 22. 1. –⁠ 28. 1. 2024
23
Týdenní program 22. 1. –⁠ 28. 1. 2024
24
Změna na lavičce: Karel Semelka přebírá řízení FC Bílovec
Týdenní program 22. 1. –⁠ 28. 1. 2024
25
Týdenní program 22. 1. –⁠ 28. 1. 2024
26
Týdenní program 22. 1. –⁠ 28. 1. 2024
27
Týdenní program 22. 1. –⁠ 28. 1. 2024
Srdce pro fotbal, lásku k Bílovci: Trenér U12 o atmosféře a fungování v týmu
28
Týdenní program 22. 1. –⁠ 28. 1. 2024
29
Víkendové výsledky
Týdenní program 29. 1. –⁠ 4. 2. 2024
30
Týdenní program 29. 1. –⁠ 4. 2. 2024
31
Týdenní program 29. 1. –⁠ 4. 2. 2024
1
Týdenní program 29. 1. –⁠ 4. 2. 2024
2
Týdenní program 29. 1. –⁠ 4. 2. 2024
3
Týdenní program 29. 1. –⁠ 4. 2. 2024
4
Týdenní program 29. 1. –⁠ 4. 2. 2024
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Víkendové výsledky

Víkendové výsledky



Datum konání:
11.9.2023

ŠSK Bílovec

  • U8
    • Starý Jičín 16:15 ŠSK Bílovec
  • U9
    • ŠSK Bílovec 30:0 Kopřivnice
  • U10
    • Starý Jičín 5:1 ŠSK Bílovec
  • U11
    • ŠSK Bílovec 13:4 Kopřivnice
  • U12
    • Šumperk 6:0 ŠSK Bílovec
  • U13
    • Šumperk 11:5 ŠSK Bílovec
  • U14
    • ŠSK Bílovec 5:0 Poruba
  • U15
    • ŠSK Bílovec 2:2 Poruba

 FC Bílovec

  • Muži
    • FC Bílovec 0:1 FK Jeseník
  • U19
    • Třinec B 1:1 FC Bílovec
  • U17
    • Třinec B 3:1 FC Bílovec

Volejbal

  • Juniorky
    • Moravia Trend CUP v Bílovci
      • pořadí turnaje
        • 1. Junior Brno A
          2. Zywiec 1
          3. Zywiec 2
          4. VAM Olomouc
          5. Vyškov A
          6. Austin Vsetín
          7. SVK Nový Jičín
          8. Lokomotiva Břeclav
          9. Junior Brno B
          10. ŠSK Bílovec
          11. Happy Opava
          12. Vyškov B