FC Bílovec

• Muži
    • SK Beskyd Frenštát 3:4 FC Bílovec
      • střelci: Dostál Tomáš 2x, Melecký Radovan, Zavadil Nikola
      • komentář: "Vítězství dobré pro sebevědomí hráčů, po předchozích zápasech. Na to, jak těžký a podmáčený terén byl, se hrál celkem slušný fotbal. Měli jsme výborný vstup do utkání a brzy jsme vedli 0:2, jenže poté jsme začali být zbytečně pasivní, což vyústilo v penaltu, ze které domácí snížili. Najednou jim narostla křídla a za deset minut vyrovnali, bohudík jsme proměněnou penaltu šli do kabin ve vedení 2:3. Ve druhém poločase jsme měli spoustu možností, kdy skóre navýšit, ale šance jsme neuvěřitelně pálili. Domácí hrozili, zejména centry na vysoké hráče a po jednom takovém nám vyrovnali. Závěr byl divoký a oba týmy mohli vítězství strhnout na svou stranu. Naštěstí se to povedlo nám, když se poprvé v našem dresu trefil Nikola Zavadil. Pro diváka určitě zajímavý zápas. Teď chceme konečně vítězství potvrdit i před domácími fanoušky." - Jan Woznica (hlavní trenér)

• ŠSK Bílovec 3:1 Břeclav
      • "V prvním zápase nás soupeř díky kvalitnímu servisu a razantnímu útoku vůbec nepustil do hry. V druhém zápase jsme udělali změny. Dobře jsme podávali, bránili na síti, dostali soupeře pod tlak a ten začal chybovat v útoku i servisu. Po velké bitvě jsme zápas vyhráli." - Vítězslav Pjentak (trenér)