Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
29
Víkendové výsledky
Týdenní program 29. 1. –⁠ 4. 2. 2024
30
Týdenní program 29. 1. –⁠ 4. 2. 2024
31
Týdenní program 29. 1. –⁠ 4. 2. 2024
1
Týdenní program 29. 1. –⁠ 4. 2. 2024
2
Týdenní program 29. 1. –⁠ 4. 2. 2024
3
Týdenní program 29. 1. –⁠ 4. 2. 2024
4
Týdenní program 29. 1. –⁠ 4. 2. 2024
5
Víkendové výsledky
Týdenní program 5. 2. –⁠ 11. 2. 2024
6
Týdenní program 5. 2. –⁠ 11. 2. 2024
7
Týdenní program 5. 2. –⁠ 11. 2. 2024
8
Týdenní program 5. 2. –⁠ 11. 2. 2024
9
Týdenní program 5. 2. –⁠ 11. 2. 2024
10
Týdenní program 5. 2. –⁠ 11. 2. 2024
11
Týdenní program 5. 2. –⁠ 11. 2. 2024
12
Víkendové výsledky
Týdenní program 12. 2. –⁠ 18. 2. 2024
13
Týdenní program 12. 2. –⁠ 18. 2. 2024
14
Týdenní program 12. 2. –⁠ 18. 2. 2024
15
Týdenní program 12. 2. –⁠ 18. 2. 2024
16
Pozvánka na Fotbalový ples
Týdenní program 12. 2. –⁠ 18. 2. 2024
17
Týdenní program 12. 2. –⁠ 18. 2. 2024
18
Týdenní program 12. 2. –⁠ 18. 2. 2024
19
Víkendové výsledky
Týdenní program 19. 2. –⁠ 25. 2. 2024
20
Týdenní program 19. 2. –⁠ 25. 2. 2024
21
Týdenní program 19. 2. –⁠ 25. 2. 2024
22
Týdenní program 19. 2. –⁠ 25. 2. 2024
23
Týdenní program 19. 2. –⁠ 25. 2. 2024
24
Týdenní program 19. 2. –⁠ 25. 2. 2024
25
Týdenní program 19. 2. –⁠ 25. 2. 2024
26 27 28 29 1 2 3
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Naši chlapci zanechávají stopy vítězství!

Naši chlapci zanechávají stopy vítězství!



Datum konání:
12.1.2024

V pátek 12.1. jsme byli svědky vzrušujícího fotbalového klání v naší hale, kdy se konalo 2. kolo ve futsale pro 8. a 9. třídy. Naši odvážní chlapci nezklamali a předvedli úžasný výkon.

Své dovednosti potvrdili nejen v boji, ale také výsledky mluví za vše. Naši hráči triumfovali nad Církevní ZŠ z Hradce nad Moravicí v poměru 7:1 a následně porazili ZŠ dr. M. Tyrše z Hlučína neuvěřitelných 10:0. Tyto vítězství jim zajistila postup do regionálního finále, kde se utkají s nejlepšími týmy z 36 přihlášených ZŠ.

Sestava:
  • Lazecký Václav
  • Kret Dominik
  • Macíček Vojtěch
  • Poruba Matěj
  • Spiller Bruno
  • Vajda Petr
  • Konečný Sebastián
  • Stanovský Petr
  • Fišnar Hubert
  • Praj Vítek
Trenér:
  • Gelnar Petr